Fenerbahçe'den tarihi davet

Fenerbahçe'den tarihi davet
Fenerbahçe'den tarihi davet
Fenerbahçe Kulübü, 10 Ekim'de düzenlemeyi planladığı basın toplantısına Galatasaray ve Trabzonspor başkanlarını çağırma kararı aldı.

Türkiye ’de 'Kurumsal Kaynak Yönetimi' sistemini ilk defa kullanan kulüp olan Fenerbahçe , konuyla ilgili 10 Ekim Perşembe günü bir bilgilendirme toplantısı yapacak.

Fenerbahçe Pendik'te arazi peşinde


Milliyet'in haberine göre; Uzun süredir kurumsallaşma için büyük mesai ve para harcayan sarı-lacivertliler, bu sistemi Futbol Federasyonu ve tüm kulüplerle ücretsiz olarak paylaşmak için önemli bir adım attı. Bu çerçevede perşembe günü Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılacak toplantıya Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, ekonomistler ve gazetecilerin yanı sıra Süper Lig kulüplerinin başkanları da davet edildi.

3 Temmuz sürecinde Galatasaray ve Trabzonspor ile birçok kez karşı karşıya gelen sarı-lacivertliler, buna rağmen bir ayrım yapmayarak iki kulüp başkanını da çağırma kararı aldı. Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu için kişiye özel davetiyeler hazırlandı. Hafta içinde iki başkana da bu davetiyelerin ulaşacağı bildirildi.

Aysal ve Hacıosmanoğlu'nun davete iştirak etmeleri durumunda, Türk Futbolu’nda uzun bir süredir devam eden gerginlikler azalacak, belki de yeni bir sayfa açılmış olacak.

Alves'ten frikik itirafı

UEFA yetkilisi: Fenerbahçe küme düşürülebilir