Fenerbahçe'den yeni erteleme talebi!

Fenerbahçe'den yeni erteleme talebi!
Fenerbahçe'den yeni erteleme talebi!
Rizespor ile deplasmanda oynadığı maçın ardından Trabzon'da silahlı saldırıya uğrayan sarı-lacivertlilerde büyük bir şok yaşanıyor. Kupada Mersin İdman Yurdu ile ve ligde de Bursaspor ile oynayacağı maç ertelenen Fenerbahçe'de futbolcular, Eskişehirspor ile oynanacak olan maçın da ertelenmesini talep etti.

Habertürk'ün haberine göre; Fenerbahçeli futbolcular, Trabzon'da yaşanan şok olayla ilgi olarak aralarında şu değerlendirmeyi yaptılar:

1-Otobanın sadece o bölümünde ışıklar yanmıyordu.

'Adam öldürmeye teşebbüs'ten soruşturma!

2-İki otobüs olmasına rağmen takım otobüsünün hangisi olduğunu biliyorlardı. Şarampole yakın bir yerde olayın olmasını özellikle istediler. Aracın takla atmasını istediler.

3- Fenerbahçe 'nin Rize deplasmanında uğradığı silahlı saldırı sarı-lacivertli camiayı kelimenin tam anlamıyla allak bullak etti. Özellikle de talihsiz olayın içerisinde bulunan futbolcuları.

4-Futbol takımında moraller sıfır. Futbolcular, bu şartlar altında sahaya çıkıp mücadele etmelerinin imkansız olduğu görüşündeler. Bu düşüncelerini de başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler Mahmut Uslu ve Deniz Tolga Aytöre ile yaptıkları toplantıda dile getirdiler. Futbolcular, dün gruplar halinde kulüp binasına giderken saatler boyunca durum değerlendirmesi yapıldı.

5-Sarı-lacivertli futbolcular, "Olaylardan tüm takım çok etkilendi. "Zor kendimize geliriz" dediler ve kupadaki Mersin İdmanyurdu, ligdeki Bursaspor maçlarının yanı sıra Eskişehirspor karşılaşmasının da ertelenmesi gerektiğini söylediler.

Trabzon Valisi Öz'den yeni açıklama