Fenerbahçeli futbolcuların isyanı

Fenerbahçeli futbolcuların isyanı
Fenerbahçeli futbolcuların isyanı
Sarı-lacivertli futbolcular, sosyal medyada kendi adlarına açılan sahte hesaplara tepki gösterdi.

Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin şike davası hakkında verdiği karar sonrası Fenerbahçeli futbolcuların adına açılan sahte hesaplardan atılan mesajlar krize neden oldu.

Hesapların gerçek olduğunu düşünen Fenerbahçeliler, retweet ile bu mesajlara destek verdiler. 'Yargıtay kararına tepki', 'Aziz Yıldırım'a destek' şeklinde haberlerle gündeme gelen sarı-lacivertli futbolcular ise takipçilerine uyarıda bulundu.

Mahmut Uslu'dan hodri meydan!


"KAMP BOYUNCA SADECE ÇOK ÇALIŞTIK"

Antalya'daki kamp boyunca sadece çalıştıklarını ve ligin ikinci yarısı için yorucu antrenmanlar yaptıklarını belirten Mehmet Topal, "Son günlerde adıma oluşturulan Twitter hesabı ve atılan tweetlerin şahsımla hiç bir ilgisi yoktur. Sosyal medyada yer alan hiçbir mecrada şahsi olarak yer almadığımı bildirir, Mehmet Topal adına açılan hesaplara ve bu hesaplardan atılan bildirimlere itibar edilmemesini rica ederim. Konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımı belirtir, bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ederim" ifadelerini kullandı.

Adlarına açılan sahte hesaplardan rahatsız olan diğer isimler ise Egemen Korkmaz ve Hasan Ali Kaldırım... Sahte hesaplardan atılan tweetlerin sadece futbolla sınırlı kalmadığını ifade eden sarı-lacivertli oyuncular, siyasi içerikli mesajlar da paylaşıldığını ve yasak yolara başvuracaklarını vurguladılar.

Fenerbahçe'de Alper Potuk şoku


Futbolcular adına açılan sahte hesaplardan, Yargıtay kararı sonrası atılan tweetler şöyle:

 @TopalMehmet_5 : Bu camia nelere göğüs gerdi, bunun da üstesinden geliriz.
@Egemennkorkmaz : Gereken cevabı lig sonunda şampiyonluk kupası ile veririz.
@HAliKaldirim3 : Sevinenler sevinsin, yeri gelince üzmesini biliriz. Uğur DEMİRKIRDI (DHA)

"Arda Turan Fenerbahçe'yi reddetti"