Fenerbahçeli oyunculardan Melo'ya yanıt

Fenerbahçeli oyunculardan Melo'ya yanıt
Fenerbahçeli oyunculardan Melo'ya yanıt
Sarı-lacivertliler, "Kendi kişiliği olmayan başkalarını taklit eder" çıkışında bulunan sarı-kırmızılı oyuncuya, "Melo kim ki" karşılığını verdiler.

Galatasaraylı Felipe Melo, fotoğrafı Kayserispor ile oynadıkları karşılaşmadaki kendi sevinçlerine benzettiği için sarı-lacivertlileri eleştirmiş, sıcağı sıcağına “Kendi kişiliği olmayan başkalarını taklit eder” çıkışında bulunmuştu.

Melo için çok ağır konuştu


Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok'un haberine göre; fotoğraf fikrinin Pierre Webo’nun maç sonrası söylediği gibi Moussa Sow’dan değil, Cristian Baroni'den geldiği ortaya çıktı.

Fotoğraf karesinde yer alan Fenerbahçeli bir oyuncu, “Tamamen spontane gelişen bir olaydı. Fikir de Cristian’dan çıktı. 2-3 kişi çekilirken birden bire herkes fotoğrafa katılmak istedi. Planlanmış bir durum değildi. Galibiyetin sevinci ve coşkusu ile verilen biz zafer pozuydu. Galatasaraylıların sevinci çok farklı. Onların elleri aşağıda. Bir kere bizim ellerimiz göğüsümüzde. Melo ile ya da Galasataray ile alakası yok olayın. Aklımıza bile gelmedi böyle bir şey. Melo’nun attığı tweeti daha sonra öğrendik. Ayrıca Melo kim ki, biz ona gönderme yapalım. O yüzden üstüne alınmasın” ifadelerini kullandı.

REKOR KIRILDI

Instagram üzerinden paylaşılan fotoğraf ise paylaşım ve beğeni rekoru kırdı. Sarı-lacivertli futbolcular taraftarların bu pozla ilgili yaptıkları yorumları çok beğendi.

Semih'in 'nöbet'ini o devraldı