Fenerbahçeliler iddialı: Hedefimiz çeyrek final

Neşet Yalçın (asbaşkan): Kulübümüzün bugün varmış olduğu noktada beklentiler çok yüksek. Benim düşüncem, biz çeyrek final oynamalıyız.

Neşet Yalçın (asbaşkan): Kulübümüzün bugün varmış olduğu noktada beklentiler çok yüksek. Benim düşüncem, biz çeyrek final oynamalıyız. Bu bir hayal değildir. Hedefler koymadan o hedeflere ulaşamazsınız. Anderlecht Avrupa'nın köklü bir takımı, ama biz de çok kaliteliyiz.
Mahmut Uslu (asbaşkan): Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final, yarı final hedefliyorsak bu tip rakipleri geçmeliyiz. Şampiyonlar Ligi'nde zayıf takım kalmadı. Geçen sene, ufak farklarla maçları kaybetmiştik. Futbolcular bu hataları bu sene yapmazlarsa Avrupa'da başarıyı yakalayacağız.
Volkan Ballı (idari menajer): Kuradan önce 'Anderlecht çıkar' demiştim, tuttu. Çok iyi konsantre olmalıyız. Belçika'da çok sayıda Türk vatandaşı var ve bu bizim için önemli bir avantaj.
Alex de Souza (takım kaptanı): Kadromuz, Avrupa kupalarında başarıyı yakalayacak kalite ve güce sahip. Ciddi olursak sorun olmaz.
Serhat Akın (Fenerbahçe ve Anderlecht'in eski futbolcusu): Fenerbahçe, Anderlecht'i çantada keklik görmesin, kendi sahasında iyi oynayan bir takım. Sürekli ofans oynarlar. Fenerbahçe ilk maçta mutlaka farklı bir skor almalı. Gönlüm tabii ki Fener'den yana.