'Fenerbahçeliler yenilgiyi hazmedemedi'

Kayserispor'un Fenerbahçe'yi 2-1 yendiği maçta en çok konuşulan olaylardan biri, futbolcular arasında yaşanan gerginlikti.

KAYSERİ - Kayserispor'un Fenerbahçe'yi 2-1 yendiği maçta en çok konuşulan olaylardan biri, futbolcular arasında yaşanan gerginlikti. Olayın baş aktörlerinden olan, hatta sarı kart gören Kayserisporlu Ragıp, Sarı-Lacivertli futbolcuları suçladı. Ragıp, "Önce Lugano bana dirsek attı. Ben de onun üzerine yürüyünce bu kez Aurelio olaya karıştı. Ben ona, 'Sen karışma' deyince, Roberto Carlos kulağıma yumruk vurdu. Bu hareket üzerine çıldırdım" dedi. Bu hareketin, Roberto Carlos'un klasında bir futbolcuya yakışmadığını söyleyen tecrübeli futbolcu, "Kimseye vurmaya, hele hele yumruk atmaya hakkı yok. Bence yenilgiyi hazmedemiyorlar. Artık bundan sonra Anadolu takımları da çıkıp, güçlü rakiplerini yeniyor. Sivas çıkıp Beşiktaş'ı evinde deviriyor. Herkes buna alışmalı" diye konuştu.
Öte yandan maçta kaleci Volkan'la çarpışarak sol köprücük kemiği iki ayrı yerden kırılan Iglesias, uçakla İstanbul'a gönderildi. Burada ameliyat edilecek olan Arjantinli oyuncunun ancak ligin ikinci yarısında forma giyebileceği açıklandı. (Spor Servisi)