Fenerbahçe'nin en hırçını Hasan Ali Kaldırım

Fenerbahçe'nin en hırçını Hasan Ali Kaldırım
Fenerbahçe'nin en hırçını Hasan Ali Kaldırım
Sarı-lacivertli futbolcular, 2015-2016 sezonun ilk yarısında sadece 1 kırmızı kart gördü.

İSTANBUL - Sarı-lacivertli futbolcular, Süper Lig'in ilk yarısında 43 sarı, 1 kırmızı kartla cezalandırıldı. İlk yarıda 3 sarı ve bir kırmızı kart gören Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'nin en hırçın oyuncusu oldu. Hasan Ali, takımının Gaziantepspor ile deplasmanda yaptığı ve 2-2 berabere kaldığı karşılaşmada gördüğü kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

NANI, FERANNDAO VE ALVES 4'ER SARI KART GÖRDÜ

Fenerbahçe'de Luis Nani, Fernandao ve Bruno Alves ise ilk yarıyı dörder sarı kart görerek tamamladı. Bu oyuncuların ardından Mehmet Topal, Simon Kjaer, Josef de Souza, Caner Erkin ve Alper Potuk, hakemler tarafından üçer kez sarı kartla cezalandırıldı.

Volkan Demirel, Ozan Tufan, Diego ile Markovic ise 2'şer kez sarı kart gördü. Sarı-lacivertlilerde Raul Meireles, Şener Özbayraklı, Abdoulaye Ba, Robin Van Persie ile Mehmet Topuz ilk yarıyı birer sarı kartla tamamladı.

GÖKHAN, VOLKAN ŞEN VE KADLEC KART GÖRMEDİ

Fenerbahçe'de ilk yarının başarılı isimlerinden Gökhan Gönül'ün yanı sıra Volkan Şen ve Michal Kadlec ilk yarıda kart görmedi. İlk yarıda 810 dakika sahada kalan Gökhan Gönül ile 277 dakika şans bulan Volkan Şen ve 224 dakika forma giyen Kadlec kart görmeyen isimler oldu. (AA)