Fenerbahçe'nin itirazına yanıt

Fenerbahçe'nin itirazına yanıt
Fenerbahçe'nin itirazına yanıt
TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü'nün 'kötü ve çirkin tezahürat' ile ilgili değişen talimatnameye yaptığı itirazı görüştü.

İSTANBUL - Tahkim Kurulu'nun gerçekleştirdiği olağanüstü toplantısının ardından yapılan açıklamada, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nca (PFDK) Elazığsporlu futbolcu Serdar Özkan'a, Galatasaray ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle 3 resmi müsabakadan men ve 13 bin lira para cezası verilmesinde sübut, hukuki nitelik ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığının anlaşıldığı, yapılan itirazın reddine, cezanın onanmasına oy birliği ile karar verildiği bildirildi.

Aziz Yıldırım'ı stada almayın!


Bu arada, Serdar Özkan'ın "yaptırımın ertelenmesi" talebinin de oy birliğiyle reddedildiği açıklandı.

BAŞVURU DİLEKÇESİNİN BİR NÜSHASI TFF'YE 

Fenerbahçe Kulübü'nün, TFF Yönetim Kurulu'nun, 21.01.2014 tarihli ve 37 sayılı toplantısında TFF Futbol Disiplin Talimatı'nda değişikliğe dair tasarrufuna karşı itirazının incelendiği, yapılan müzakere neticesinde, taraf teşkilini sağlamak üzere başvuru dilekçesinin bir nüshasının TFF Genel Sekreterliği'ne tebliğine karar verildiği ifade edildi. (AA)

Fenerbahçe'nin çılgın projesi