Fenerbahçe'nin Mehmet Topal kararı

Fenerbahçe'nin Mehmet Topal kararı
Fenerbahçe'nin Mehmet Topal kararı
Sarı-lacivertli ekibin en istikrarlı futbolcusu olan Mehmet Topal, İngiltere'nin dev kulüplerinin transfer gündeminde yer alıyor. Fenerbahçe yönetimi ise milli futbolcuya yeni sözleşme teklif etmeye karar verdi.

İSTANBUL - Sarı-lacivertli kulüp ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Mehmet Topal'a gelen transfer teklifleri, menajerler tarafından kulübe iletildi. Ancak Başkan Aziz Yıldırım'ın, milli futbolcuyu bırakmaya niyeti yok. Zira sarı-lacivertli yönetim, Mehmet Topal kalitesinde bir ön libero bulmanın zor ve pahalı olduğu düşünüyor.

Emre Belözoğlu ile sözleşme yenilenmemesi durumunda Mehmet Topal'ı yeni sezonda kaptan olarak düşünen Fenerbahçe yöneticileri, milli futbolcuyu kaptanlık pazubandıyla onurlandıracak. Emre takımda kalsa bile Mehmet topal ikinci kaptan olacak.

5 NUMARALI FORMAYI PREMIER LİG'DE Mİ GİYECEK

Milli futbolcu için İngiltere'den gelen teklifler oldukça cazip. Manchester City, Liverpool, Tottenham, Everton ve son olarak Chelsea tecrübeli oyuncuyu transfer gündemine aldı.

YÖNETİM 5 YILLIK SÖZLEŞME TEKLİF EDECEK

Fenerbahçe Yönetimi, Mehmet Topal'ın bedava ayrılmaması için milli oyuncuya sözleşme uzatma teklifi yapmaya hazırlanıyor. Kalan 1 yıllık sözleşmenin yenilenerek 5 yıla uzatılacağı gelen haberler arasında. Uğur DEMİRKIRDI (DHA)