Fenerbahçe'nin sakatlık kabusu

Fenerbahçe'nin sakatlık kabusu
Fenerbahçe'nin sakatlık kabusu
Fenerbahçe'de sakatlıklar can sıkıntısı yarattı. Antrenmanda sağ topuğuna darbe alan Meireles'in sakatlanması teknik direktör Ersun Yanal'ın moralini bozdu.

NTV Spor 'da yer alan habere göre, Fenerbahçe 'nin Antalya kampında Raul Meireles'in sakatlanması şok yarattı. Portekizli oyuncu, antrenmanda sağ ayak topuk kemiğine darbe aldı. Yapılan kontrol sonrası Meireles'te kanama ve ezilme tespit edildi. Hannover ile yapılan hazırlık maçında forma giyemeyen Portekizli futbolcunun tedavisine hemen başlandı. Meireles'in sakatlığı ile morali bozulan teknik direktör Ersun Yanal, sağlık kurulundan oyuncusuyla ilgili kapsamlı bir rapor istedi.

Fenerbahçe 2-1 Hannover 96


Fenerbahçe'de moral bozan bir sağlık sorunu da Mert Günok'ta yaşandı. Antrenman sırasında sol ayak alt adalesinde sertleşme meydana gelen genç kaleci çalışmayı yarıda bırakıldı. Kontroller sonrası Mert'in sağ bacak alt kısmında "kas zarında" kısmi zedelenme, kanama ve ödem belirlendi. Mert Günok'un tedavisine hemen başlandı.

Sakatlıklardan Salih Uçan da nasibini aldı. Genç futbolcunun sol bacak alt bölümünde, kısmi yırtık, kanama, ödem ve zorlanma olduğu belirlendi. Uzun süredir takımdan ayrı çalımalarını sürdüren genç futbolcunun tedavisi devam ediyor.

Meireles tamamlayamadı