Fenerbahçe'nin Salih Uçan kararı

Fenerbahçe'nin Salih Uçan kararı
Fenerbahçe'nin Salih Uçan kararı
Sarı-lacivertliler, devre arasında transfer yapmama kararı aldı. Kadroya giremeyen yabancı futbolcular ise hemen elden çıkarılmayacak.

İSTANBUL - Fenerbahçe 'de forma şansı bulamayan Joseph Yobo, Michal Kadlec ve Samuel Holmen arasında, maliyeti yüksek olan Yobo ve Kadlec ikilisinden biri elden çıkarılacak.

Arda Turan'dan Yanal yorumu


Ligin ikinci yarısında sakatlık ve kart cezası riskini göz önünde bulunduran tekbik direktör Ersun Yanal, iki futbolcudan birinin kalmasını istedi. Ancak Yobo ve Kadlec'in Fenerbahçe'den aldığı ücretlerin, kendilerine gelen tekliflere oranla yüksek olması transferi sıkıntıya sokuyor. Elde kalacak diğer isim, sezon sonuna kadar stoper-sol bek veya defansın herhangi bir bölümünde ihtiyaç duyulursa kullanılacak.

SALİH'E GELEN TEKLİFLER GERİ ÇEVRİLİYOR

Sezona U21 maçları nedeniyle yorgun başlayan, sezon öncesi kampının tamamında takımla birlikte olamayan Salih Uçan, ikinci yarıda kıymete binecek. Kadro kalitesi nedeniyle ilk 11'e giremeyen Salih için, başta Bursaspor olmak üzere teklifte bulunan kulüplere Ersun Yanal'ın isteği nedeniyle olumsuz yanıt veriliyor. Ligin ikinci yarısında Salih'e daha çok ihtiyaç duyabileceğini belirten Yanal, genç oyuncusunu kiraya vermeye sıcak bakmıyor. Uğur DEMİRKIRDI (DHA)

Ahmet Dursun'un Fenerbahçe pişmanlığı