'Fenerbahçe'nin yıldızlarla dolu kadrosu derbiyi kazanmalıydı'

'Fenerbahçe'nin yıldızlarla dolu kadrosu derbiyi kazanmalıydı'
'Fenerbahçe'nin yıldızlarla dolu kadrosu derbiyi kazanmalıydı'
Fenerbahçe Kulübü 'nün eski başkanı Ali Şen, sarı-lacivertli takımın Süper Lig'de dün Galatasaray'la berabere kalmasının kendisini mutlu etmediğini belirtti.

İSTANBUL - Ali Şen, Fenerbahçe 'nin genel olarak oynadığı futboldan memnun olmadığını vurgulayarak, "Derbinin neticesinden memnun değilim. Fenerbahçe'nin yıldızlarla dolu kadrosu maçı kazanmalıydı. İki tane yıldız görevi yapan taraftarımızın önünde kötü oynayan Galatasaray 'ı yenmemiz lazım" dedi.

"Oynanan futbol beni tatmin etmiyor" diyen Şen, "Derbi maçlarda çok gol ve büyük heyecan zaten ender görülen bir olaydır. İki puan kaybettik, bir puan kazandık. Bu yıl hem Avrupa'da hem de Türkiye 'de bütün kupaları kazanmalıyız" ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY'I DOST GÖREN FENERBAHÇELİLER'DENİM"

Ali Şen, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray'ı dost kulüp olarak görmediği açıklamalarıyla ilgili olarak, Fenerbahçe camiasının Galatasaray'ı düşman olarak gördüğünü düşünmediğini söyledi.

Sarı-lacivertli kulübün eski başkanı, Fenerbahçe camiasının Galatasaray'ı düşman olarak görmediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Aziz Yıldırım divanda Galatasaray'ı dost görmediğini söyledi. Fenerbahçe camiasının Galatasaray'ı düşman gördüğünü düşünmüyorum. Ben de Galatasaray'ı dost olarak gören Fenerbahçeliler'denim. Fenerbahçe camiasında Galatasaray'ı düşman görenlerin sayısı da azdır."

Futbolda şike davasında Yargıtay'ın alacağı karardan sonra gelecek yıl mayıs ayında Aziz Yıldırım'ın görevi bırakma kararı almasını da değerlendiren Şen, "Başkanın kendi bileceği iş. Fenerbahçe'ye büyük hizmetler yaptı. Ailesiyle daha fazla zaman geçirme isteğini doğal karşılarız" diye konuştu. (AA)