Fenerbahçe'ye 100 milyon dolar

Fenerbahçe'ye 100 milyon dolar
Fenerbahçe'ye 100 milyon dolar
Bu sezon göğüs reklamı almayan Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, 2 dev firmanın 5 yıl için 100 milyon dolarlık teklifini yanıtsız bıraktı.

"En büyük sponsorumuz taraftarımız" sloganıyla yola çıkan ve bu sezon göğüs reklamı almayan Fenerbahçe 'de Aziz Yıldırım, Fenerium'la bizzat ilgileniyor. Fenerium'ları arayarak stok ve durumlarını, satışlarını takip ediyor. Zamanının çok büyük bir kısmını bu konuya harcayan başkan , sık sık da mağazaların depolarına gidip teftiş yapıyor. Yıldırım'ın bu özverili çalışmaları, taraftarı da personeli de etkiliyor.

'İyi ki operasyonu erken yaptık'


İKİ DEV TEKLİF

Habertürk'te yer alan habere göre; Fenerbahçe, yaptığı bu hamleyle göğüs reklamının değerini de artırdı. Öyle ki bu sloganın ardından iki tane çok önemli firma Fenerbahçe'nin kapısını çaldı.

Daha önce yapılan sponsorluk görüşmelerinde Aziz Yıldırım'ın istediği "5 yıllığına 100 milyon dolar" rakamına çıkan firmaların teklifleri, yöneticilerin kafasını karıştırdı. Kimi yöneticiler anlaşma imzalanması için görüş belirtirken, başkan Aziz Yıldırım ise hayali olan göğüs reklamsız forma için direniyor ve yapılan önerilere yanıt verme işini ağırdan alıyor.

Diego krizi! Bir lisansı bile yok