Fenerbahçe'ye büyük müjde

Fenerbahçe'ye büyük müjde
Fenerbahçe'ye büyük müjde
Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yaptığı değişiklik sonrası Fenerbahçe'nin, Tahkim Kurulu'nun onadığı 2 maç cezadan kurtulduğu iddia edildi.

Sarı-lacivertliler, geride kalan sezonun son haftasında deplasmanda oynanan Kayserispor maçında taraftarların kötü ve çirkin tezahüratları nedeniyle 7. ihlalden dolayı 2 maç seyircisiz oynama cezası almıştı. Fenerbahçe , 2014-2015 sezonunun başlamasıyla birlikte Kadıköy’de oynayacağı ilk 2 maçta taraftarından mahrum kalacaktı. Ancak TFF’nin disiplin talimatında yaptığı değişiklikle bu ceza ortadan kalktı.

Alex de Souza'dan jübile için mesaj


Habertürk'ten Ferudun Niğdelioğlu'nun haberine göre; yeni disiplin talimatında seyircisiz oynama yerine; sektör kapama, yani tribün kapama yoluna gidilecek. Ayrıca TFF’nin, Kayseri deplasmanına giderek maçı izleyen Fenerbahçe taraftarlarının Şükrü Saracoğlu’nda hangi tribünde oturduğunun tespiti için Fenerbahçe Kulübü’nden bilgi isteyeceği öğrenildi. Sarı-lacivertli yöneticiler, o taraftarların bulunduğu tribünü federasyona bildirecek ve Saracoğlu’nda hangi tribünün kapanacağı belirlenmiş olacak.

Böylece Fenerbahçe 2 maç seyircisiz değil, sadece tribün kapamayla yeni sezona başlayacak.

Aziz Yıldırım'a büyük müjde


SERT UYGULAMALAR VAR

Fenerbahçe Yönetimi, yeni sezonda kapatılan tribünlerle ilgili sert yaptırımlar uygulayacak. Kapama gelen yerdeki taraftarlar, bu tutumlarını sürdürürse kombineleri iptal edilecek.

Bunun yanı sıra federasyondan gelecek olan para cezasının tanzimi için de harekete geçilecek. Bu bedeli şahıslara fatura etmek adına Fenerbahçe Hukuk Kurulu, ivedilikle dava açacak.

Emre'nin isyanı: Algı mühendisleri!