Fenerbahçe'ye büyük şok!

Fenerbahçe'ye büyük şok!
Fenerbahçe'ye büyük şok!
Sarı-lacivertliler, bir kez daha PFDK'ya sevkedildi. Şampiyonluk kupası kadın ve çocuk taraftarlar önünde kaldırılabilir.

Süper Lig'in zirvesinde adeta tek başına kalan ve şimdiden şampiyonluk provalarına başlayan Fenerbahçe , Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) gelen haberle şoka uğradı.

Webo şoku: Derbide yok!


Sporx.com'un haberine göre; Medical Park Antalyaspor maçının temsilci raporlarını inceleyen TFF Hukuk Kurulu, çirkin ve kötü tezahurat ihlali gerekçesiyle Fenerbahçe'yi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk ettti. Bu sezon aynı ihlali 4 kez gerçekleştiren ve bu nedenle iki defa seyircisiz oynama cezasına çarptırılan sarı-lacivertliler, bu süpriz sevkle 1 maç seyircisiz oynama cezası tehlikesiyle karşı karşıya kalmış oldu.

PFDK'dan çıkacak olası 1 maç seyircisiz oynama cezası sonucu Fenerbahçe, evindeki Çaykur Rizespor müsabakasını kadın ve çocuklara karşı oynayacak.

Fenerbahçe'de şampiyonluk turunun atılması planlanan ve kupanın kaldırabileceği karşılaşmada camia taraftarlarından yoksun kalacak.

'Aziz Yıldırım az bile söylemiş'