Fenerbahçe'ye Emre Belözoğlu şoku!

Fenerbahçe'ye Emre Belözoğlu şoku!
Fenerbahçe'ye Emre Belözoğlu şoku!
Sol arka adalesinden sakatlanan Emre Belözoğlu'nda yırtık var. Kaptanın, 18 Ekim'deki Galatasaray derbisinde bile oynaması zor. Beli ağrıyan Volkan da Manisa'ya götürülmedi.

Bel ağrıları bulunan Volkan Demirel son idmana çıkmadı. Antrenmanın ikinci bölümünde sol arka üst adalesinde ağrı hisseden Emre Belözoğlu da çalışmayı yarıda bıraktı. İki kaptan da Akhisar Belediyespor maçı için Manisa’ya götürülmedi.

Fenerbahçe CEO'su istifa etti!

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Emre’nin sakatlığı ciddi. Adaledeki yırtığın tedaviye vereceği cevap beklenecek. Tecrübeli futbolcu, büyük ihtimalle 18 Ekim’de TT Arena’da oynanacak Galatasaray derbisinde de takımdaki yerini alamayacak.   

KAPTAN GÖKHAN GÖNÜL

Emre’nin yokluğunda Alper Potuk'un ilk 11’de oynaması bekleniyor. Volkan’ın yerine de son 3 maçta olduğu gibi Mert Günok kalede olacak. Emre ve Volkan’ın yokluğunda Gökhan Gönül kaptan olarak sahaya çıkacak.

Fenerbahçe’de Raul Meireles ve Egemen Korkmaz'ın da sakatlığı devam ediyor.

VOLKAN'I 5'E 2 YAKTI

TFF Süper Kupa sonrası aldığı 3 maçlık cezası sona eren Volkan'ın geçen sezon yaşadığı bel sorunu nüksetti. Volkan, Perşembe günü yapılan idmandaki 5’e 2 çalışması sırasında ters bir hareket yaptı. Kaptana son 2 günde yapılan tedaviler sonuç vermedi.

Borsadan Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye şok