Fenerbahçe'ye Erkan Zengin'li nispet

Fenerbahçe'ye Erkan Zengin'li nispet
Fenerbahçe'ye Erkan Zengin'li nispet
Erkan Zengin transferi için Eskişehirsppor ile anlaşan bordo-mavililer, İsveç'te bulunan tecrübeli futbolcuyu özel uçakla Trabzon'a getirip imza attırmanın planını yapıyor.

Trabzonspor ’da yılan hikayesine dönen Erkan Zengin transferinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Eskişehirspor Kulübü ile 2 milyon 250 bin Euro karşılığında anlaşma sağlayan ve bonservis konusunu çözen bordo-mavili yönetim, İsveç’te bulunan Erkan’ı Trabzon’a özel uçakla getirip sükse yapmayı planlıyor.

Erkan Zengin'de son durum


AYTAÇ DA SIRADA

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Erkan Zengin’le görüşeceği, İsveç’te bulunan CEO Burak Gürdal’ın tecrübeli oyuncuyu birkaç gün içinde özel uçakla Trabzon’a getireceği ve görkemli bir imza töreni düzenleneceği belirtildi.

Başkan Hacıosmanoğlu, dün Best FM’e yaptığı açıklamada, "Erkan Zengin gelmek istemese zaten bu transfer için uğraşmayız. Bizim çok önceden istediğimiz bir oyuncuydu" ifadelerini kullandı. Trabzonspor Başkanı, Eskişehirspor’dan Aytaç Kara’yı da renklerine katacaklarını sözlerine ekledi.

Hacıosmanoğlu: Trabzonsporluyum diyen herkesin borcu