Fenerbahçe'ye giden şok yazı

Fenerbahçe'ye giden şok yazı
Fenerbahçe'ye giden şok yazı
Sarı-lacivertli kulüpte 2-3 Kasım'da yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurul öncesi sıcak gelişmeler yaşanıyor.

İstanbul 17.İcra Dairesi, 2-3 Kasım tarihinde olağanüstü genel kurul hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı'na bugün sürpriz bir yazı göndererek, İstanbul 5. Asliye Hukuk mahkemesinin 18.7.2013 günü Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu ile ilgili verilen kararın akıbetini sordu.

'Aziz Yıldırım benden korkuyor'


Sporx.com'un haberine göre; Sarı-lacivertli kulüp üyelerinden Recep Özcan'ın müracaatı sonrası Anadolu 5.Asliye Hukuk mahkemesi 24.6.2013 tarihinde F.Bahçe Kulübü tüzüğünü gerekçe göstererek başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'nun Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği'ndeki üyeliklerinin devamına tedbir koymuştu.

Buna karşılık mahkeme, Fenerbahçe'nin başvurusuna karşılık sarı-lacivertli kulübün tüzüğün 6 ve 16. maddeleri gereğinde özel gündemle toplanmasına karar vermişti. Ancak mahkemenin bu talebinin şu ana kadar yerine getirilmemesi üzerine Anadolu 17. İcra Dairesi bugün Fenerbahçe Kulübü'ne bir yazı göndererek mahkemenin talebinin yapılıp yapılmadığınını sorulmasına karar verdi.

İcra Müdürü İmdat Gülerman imzalı bu sürpriz dilekçe kulüp başkanlığına gönderildi.

'Yargıtay cezamı muhtemelen onar'

Aydınlar'a dev destek