Fenerbahçe'ye İsrailli, Beşiktaş'a Alman hakem

Fenerbahçe'ye İsrailli, Beşiktaş'a Alman hakem
Fenerbahçe'ye İsrailli, Beşiktaş'a Alman hakem
Türkiye'yi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil eden Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın, 5 Kasım Perşembe günü oynayacağı karşılaşmalarda düdük çalacak hakemler belli oldu.

Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde A Grubu dördüncü haftasında Hollanda'nın Ajax takımıyla oynayacağı maçı İsrailli hakem Liran Liany yönetecek.

Amsterdam Arena'da TSİ 21.00'de başlayacak mücadelede; Liany'nin yardımcılıklarını David Elias Biton ve Oren Borneshtain'ın üstlenecek. Mahmud Mahagna dördüncü hakem, Alon Yefet ve Roi Reinshreiber ise ilave yardımcı hakem olarak görev alacak.

Beşiktaş'ın, UEFA Avrupa Ligi H Grubu dördüncü haftasında 5 Kasım Perşembe günü Rusya'nın Lokomotif Moskova takımıyla sahasında yapacağı maçı ise Almanya Futbol Federasyonu'ndan Felix Zwayer yönetecek.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak karşılamada, Zwayer'in yardımcılıklarını Rafael Foltyn ve Holger Henschel yapacak. Dördüncü hakemlik görevini Mike Pickel'in üstleneceği müsabakanın ilave yardımcı hakemleri ise Tobias Stieler ve Robert Hartmann olacak.