'Fenerbahçe'ye kim gol atmak istemez ki?'

'Fenerbahçe'ye kim gol atmak istemez ki?'
'Fenerbahçe'ye kim gol atmak istemez ki?'
Galatasaray'ın bu sabah gerçekleştirdiği antrenman öncesi açıklamalarda bulunan genç futbolcu Sinan Gümü, 'Fenerbahçe'ye gol atmak ister misin?' sorusuna "Kim istemez ki" cevabını verdi.

Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maçında Hamza Hamzaoğlu'nun görev vermesi halinde sahada yer almak istediğini ve gol atmak istediğini kaydeden Sinan Gümüş, "Gençlerbirliği maçından 3 puan almamız lazım. Benfica maçında da 1 veya 3 puan iyi olur. Fenerbahçe maçı da çok önemli. Geçen sezon kadroya girmiştim. Bu maçta da kadroda olup takımıma katkı sağlamak isterim" açıklaması yaptı.

Bir basın mensubunun 'Fenerbahçe'ye karşı gol atmak ister misin?' sorusuna ise genç futbolcu, "Fenerbahçe'ye karşı kim gol atmak istemez ki?" cevabını verdi.

DURSUN ÖZBEK DE İDMANI TAKİP ETTİ

Galatasaray , ligin 8. haftasında Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarını milli oyuncularından eksik sürdürürken, çalışmayı Başkan Dursun Özbek de takip etti. İdman öncesi Başkan Özbek, Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve futbolcularla tokalaştı. İdman devam ederken sakatlığı bulunan Podolski idman sahasına gelerek Başkan Özbek ile kısa bir konuşma yaptı ve birlikte bir müddet Başkan'ın yanına oturarak antrenmanı izledi. Uğur Demirkırdı - Serhan Türk (DHA)