Fenerbahçe'ye Kolombiyalı kaleci

Fenerbahçe'ye Kolombiyalı kaleci
Fenerbahçe'ye Kolombiyalı kaleci
Sarı-lacivertli kulüp, hem Arsenal Kulübü hem de David Ospina ile anlaşmaya vardı. Yaklaşık 5.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Arsenal ile anlaşılırken, Kolombiyalı kaleciye 2 milyon Euro civannda bir ücret ödenmesi bekleniyor.

Fenerbahçe , yabancı kaleci sorununu da çözdü. 2014 Dünya Kupası'nda yıldızı parlayan ve 'The Wall' (Duvar) lakabını alan David Ospina için hem kulüple hem de oyuncuyla anlaşan Kanarya, Copa America'dan sonra transferi açıklayacak.

Kjaer: Şampiyonluk kazanmak için geldim

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; transfer döneminin en hareketli takımı olan Kanarya, ilk olarak Simon Kjaer'e imza attırdı. Şener Özbayraklı ve Fernandao ise hazırda bekliyor. Orta saha, kanat ve forvet transferleri için de girişimler tüm hızıyla sürüyor. Tüm bunların yanı sıra geçtiğimiz yıl kalecilerin performansı da memnuniyet vermediği için, sözleşmesi biten Mert Günok ile yollar ayrıldı, Volkan Demirel'in de yetersiz olduğu görüşünde fikir birliği sağlandı. Robert Enke'den sonra ilk defa yabancı kaleci transferi yapılmasına karar verildi.

VOLKAN İLE REKABET OLACAK

Bu kapsamda arayışlannı sürdüren ve listeye birçok kaleci alan sarı-lacivertliler mutlu sona ulaştı. 2014 Dünya Kupası'nda yıldızı parlayan ve sonrasında Arsenal'e 4 milyon Euro karşılığında transfer olan David Ospina yeni sezonda sarı-lacivertli formayı giyecek. Yaklaşık 5.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Arsenal ile anlaşılırken, David Ospina'ya da 2 milyon Euro civannda bir ücret ödenmesi bekleniyor.

Fenerbahçe forması altında Volkan Demirel ile sıkı bir rekabete girecek olan Kolombiyalı file bekçisi, şu anda ülkesi adına Copa America'da mücadele ederken, bu turnuvanın ardından son pürüzler çözülecek ve transfer resmen açıklanacak.

Selçuk İnan'ın düğününde Sabri krizi!