Fenerbahçe'ye Nani darbesi!

Fenerbahçe'ye Nani darbesi!
Fenerbahçe'ye Nani darbesi!
Fenerbahçe ile Kayserispor arasında oynanan maçta sarı-lacivertlileri korkutan bir gelişme yaşandı. Sakatlanarak yerini Diego Ribas'a bırakan Luis Nani'nin, Galatasaray maçında oynama ihtimalinin düşük olduğu belirtildi.

Sarı-lacivertli ekibin Portekizli yıldızı Luis Nani, sakatlanarak ikinci yarının başında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Nani'nin yerine Diego Ribas oyuna dahil oldu. Yıldız futbolcunun dizinden sakatlandığı ve Ajax maçında oynayamayacağı öğrenildi.   

Volkan Demirel son dakikada çıldırdı!

GALATASARAY MAÇI ZOR!

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Nani'nin ayrıca, lig maçında oynanacak Galatasaray maçına da yetişemeyeceği belirtildi. Sağlık ekibi bu zorlu mücadeleye Portekizli yıldızı yetiştirmek için çalışmalara başladı. Luis Nani, Fenerbahçe 'de performansı ile skor yükünüde çeken oyuncuların başında geliyordu. Bu haber sonrası Vitor Pereira'nın nasıl bir oyun kurgusu içerisinde olacağı büyük bir merak konusu.

KULÜPTEN AÇIKLAMA YAPILACAK MI?

Kulüpten konuyla ile ilgili bilgi verilip verilmeyeceği bilinmiyor çünkü Vitor Pereira'nın sakatlık konusunda hassas olduğu ve dışarıya bilgi verilmemesini istediği biliniyor.

Kayserispor 0-1 Fenerbahçe