Fenerbahçe'ye Rusya'dan müjdelerle

Fenerbahçe'de son dakika pürüzü şeklinde gelişen Vladimir Besçasnih olayı, mutlu bitti. Dün, sorunları halletmek için Moskova'ya
giden Fenerbahçe Futbol Şube Sorumlusu Sadettin Saran, transferde son noktayı koydu ve futbolcunun sözleşmesi saat 17.30 dolayında Futbol Federasyonu'nun Levent'teki şubesine fakslandı.

İSTANBUL - Fenerbahçe'de son dakika pürüzü şeklinde gelişen Vladimir Besçasnih olayı, mutlu bitti. Dün, sorunları halletmek için Moskova'ya
giden Fenerbahçe Futbol Şube Sorumlusu Sadettin Saran, transferde son noktayı koydu ve futbolcunun sözleşmesi saat 17.30 dolayında Futbol Federasyonu'nun Levent'teki şubesine fakslandı. Bilindiği gibi Sarı-Lacivertliler, devre arasında Rusya'nın Spartak Moskova takımından transfer ettikleri Rus forvet konusunda sıkıntı yaşamıştı. Fenerbahçe'nin, Spartak Moskova'nın Rus futbolcu için istediği 800 bin doları vererek oyuncunun takımda kalmasını sağladığı öğrenildi.
Öte yandan uzun görüşmelerin ardından Fenerbahçe'ye transfer olan Gaziantepspor'un milli futbolcusu Kemal Arslan, Fenerbahçe'nin yeni yapılanması içinde kendine kalıcı bir yer bulmaya çalışacağını söyledi. Kemal, altyapıdan bu yana Gaziantep'te futbol yaşantısını sürdürdüğünü ve kulübü sayesinde bu yerlere geldiğini belirterek, "Bana emeği geçen herkese teşekkür etmeyi borç biliyorum. Türkiye'nin en büyük ve güzide kulüplerinden birinde oynayacağım için mutluyum" dedi. Kemal, Fenerbahçe'nin orta alanında yer alan oyuncuların tamamının dünya çapında futbolcular olduğunu, bu isimler arasında yer alıp kendisinin de isim yapmak istediğini vurgulayarak, şöyle konuştu: "Fenerbahçe'de kadroya girmenin çok zor olduğunu biliyorum. Büyük bir mücadele olacak ve bu mücadeleye kendimi her yönüyle hazır hissediyorum. Bundan da yüzümün akıyla çıkacağıma inanıyorum. Daha önce transfer olan arkadaşlarım da başarılı olmak için gitti. Ben de başarılı olmak için gidiyorum." (Spor Servisi)