Fenerbahçe'ye Serdar Aziz cevabı!

Fenerbahçe'ye Serdar Aziz cevabı!
Fenerbahçe'ye Serdar Aziz cevabı!
Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, başarılı oyuncuları Serdar Aziz'in Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu yönündeki haberler hakkında konuştu.

"BİR TEK FENERBAHÇE YAPIYOR"

Radyospor'a konuşan Recep Bölükbaşı, Fenerbahçe'nin teknik direktörleri Şenol Güneş ile ilgili yaptığı açıklamalar hakkında, "Volkan Demirel, Şenol hocamızın milli takımdan öğrencisidir. Kendisi konuyla ilgili sorulan soruya cevap vermiştir. Sadece hocası olarak, yapıcı bir biçimde düşüncelerini söylemiştir. Fakat Fenerbahçe her zaman olduğu gibi bunu bir tartışma konusu haline getirmiştir. Maç öncesi böyle bir tartışma konusu yaratmışlardır. Biz her zaman söylüyoruz, açıklamalar çok dikkatli yapılmalı. Gerginlikler buradan çıkıyor diye. Fenerbahçe bunu her zaman herkese yapıyor. Niye maç öncesi başka kulüpler böyle davranmıyor da, bir tek Fenerbahçe bunu yapıyor" dedi.

"SERDAR AZİZ'İ SATMIYORUZ"

Serdar Aziz'in Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olduğu şeklindeki iddiaya sert tepki gösteren Bölükbaşı, "Maç öncesi Serdar Aziz ile ilgili transfer haberleri çıkıyor. Tam da maç öncesine denk geliyor. Bizim satılacak oyuncumuz yok. Serdar'ı da diğer oyuncularımızı da satmıyoruz. Sezon öncesinde de Serdar'la ilgili talepleri olabilir. Ama bizim yok. Satmıyoruz. Serdar'ın da diğer futbolcularımızın da transferi söz konusu değil. Bu çocuklar bizim altyapımızdan yetişmişlerdir. Biz büyük kulübüz. Biz de oynayacaklar. Bu tür maçlardan önce Fenerbahçe'yle ilgili hep böyle transfer haberleri çıkıyor. Neden? Gördünüz işte Milli Takım'da üç oyuncumuz birden 11'de oynadı. Kalecimiz Harun kadrodaydı. Biz bu sayıyı arttıracağız" ifadelerini kullandı.

STAT DOLUYOR

Bursaspor Başkanı, Fenerbahçe maçına olan ilginin yüksek olduğunu belirterek, "Kombine satış sayımız 20 bine ulaştı. Bu sezon seyirci bakımından en çok sayıda seyirciyle oynayacağımız olacak Pazartesi akşamı. Çok güzel bir atmosfer olacak. Takımımız iyi top oynuyor. İyi futbolla kazanacağız. Tek amacımız galibiyet" şeklinde konuştu.