Fenerbahçe'ye Sow piyangosu

Fenerbahçe'ye Sow piyangosu
Fenerbahçe'ye Sow piyangosu
Sarı-lacivertli yönetim, bir sonraki sezon boşa çıkacak olan Moussa Sow için kapıyı 15 milyon Euro'dan açtı. Hem Rus hem de İngiliz kulüplerinin radarında olan Emenike için de fiyat belirlendi: 12 milyon Euro.

Fenerbahçe ’de hareketli saatler sürüyor... Dirk Kuyt’ın Feyenoord ile anlaşması, Diego Ribas’ın iki aylık alacağı nedeniyle kulübü şikayet etmesi üzerine yönetim tarafından üzerinin çizilmesinin ardından Moussa Sow için kulübe ilk teklif geldi. 

Aziz Yıldırım'dan Alex açıkaması

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Dinamo Moskova, Haziran 2016’da sözleşmesi sona erecek Senegalli yıldız için ilk teklifini yaptı: 10 milyon Euro ... Sarı-lacivertliler ise kapıyı 15 milyon Euro’dan açtı ve taraflar arasında pazarlıklar başladı. Rus kulübü, son yılında Fenerbahçe’den 1.6 milyon Euro alacak olan Sow’a da 3.6 milyon Euro’luk ret edilemeyecek bir teklif yaptı. Dinamo Moskova-Moussa Sow-Fenerbahçe üçgeninde bu gelişmeler yaşanırken, Kanarya’nın bir diğer yıldızı için de transfer görüşmelerinin startı verildi.

EMENIKE DE 12 MİLYON EURO

Geldiği günden beri tribünlerle yıldızı bir türlü barışmayan, Beşiktaş derbisinde taraftarlarla bağları tamamen kopartan Emmanuel Emenike de bir sonraki sezon büyük ihtimalle Samandıra’da olmayacak. Geçtiğimiz sezon Ruslar’dan gelen 12 milyon Euro’luk teklifi hiç düşünmeden elinin tersiyle iten Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın da artık Nijeryalı golcünün kalması yönünde görüş bildirmediği öğrenildi. Ruslar’ın yanı sıra İngilizler’in de mercek altına aldığı Emenike’nin bonservis bedeli değişmedi: 12 milyon Euro...

İki yıldızın satılması halinde, kendilerine ödenen paralar ile birlikte 30 milyon Euro’luk kaynak yaratılmış olacak.

Krasic'in fibula kemiğinde çatlak