Fenerbahçe'yi şoke eden cevap

Fenerbahçe'yi şoke eden cevap
Fenerbahçe'yi şoke eden cevap
Sarı-lacivertli yönetimin sözleşmesini feshetmek istediği Milos Krasic'in menajeri bu teklifi reddederek, "Bu kadar büyük paraları bir daha görmemiz imkansız. Artık bize bu paranın yüzde 20'sini bile teklif etmezler" dedi.

Fenerbahçe 'de Aykut Kocaman döneminde büyük umutlarla Juventus'tan 7 milyon euroya transfer edilen ancak isteneni verememesi nedeniyle geçtiğimiz sezon Fransa 'dan Bastia'ya kiralanan Milos Krasic, sarı-lacivertli kulübe yine sorun çıkarttı.

Emre Belözoğlu'na ırkçılık davasının gerekçeli kararı açıklandı


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Fenerbahçe, yılda 2.3 milyon euro ödediği Sırp futbolcuyu geçen sezon 800 bin euroya Bastia'ya kiralamış ve aradaki farkı sarı-lacivertli kulüp ödemişti. Fenerbahçe, sözleşmesini feshetmek için Krasic'in menajeri ile yaptığı görüşmede şok bir cevap aldı.

"BİR DAHA BU PARAYI GÖREMEYİZ"

Çin ve Arap ülkelerinden gelen teklifleri reddettiklerini belirten menajer Dejan Joksimovic, oyuncusunun Fenerbahçe'de bir şans daha istediğini söyledi.

Sarı-lacivertli kulübün kurmaylarının yabancı sınırı nedeniyle Sırp futbolcuyu düşünmediklerini belirtmesi üzerine Joksimovic, sözleşmenin feshedilmesi durumunda Krasic'in 2016'ya kadar alması gereken 4.6 milyon eurodan vazgeçmeyeceğini söyledi ve bir de itirafta bulundu: "Bu büyük paraları bir daha görmemiz imkansız. Yüzde 20'sini bile teklif edeceklerini sanmıyorum. Siz olsanız gider misiniz?"

Fenerbahçe tribünleri adliyede karıştı!