Fenerbahçe'yi Whatsapp birleştirdi!

Fenerbahçe'yi Whatsapp birleştirdi!
Fenerbahçe'yi Whatsapp birleştirdi!
Whatsapp grubu üzerinden sözleşip yemek yiyen Fenerbahçeli futbolcular, sosyal medyadan takım halinde fotoğraflar paylaştı.

Mersin İdmanyurdu karşısında ligde bu sezon ilk kez 3 gol atan Fenerbahçe'de değişim rüzgarları devam ediyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın, Galatasaray’ın Hamza Hamzaoğlu’nu kovduğu dakikalarda Vitor Pereira’yla verdiği birlik-beraberlik mesajının ardından futbolcular da yemekte bir araya geldi.

Şampiy10'un haberine göre; Başkan Aziz Yıldırım'ın kendisine “Kaptan olarak bu takımı etrafında toparlamalısın” demesinin ardından kolları sıvayan Volkan Demirel, Whatsapp Grubu’ndan organize ettiği arkadaşlarıyla soluğu Etiler’deki Sun Set Restoran’da aldı.

'SOSYAL' MESAJ

Geçmiş yıllarda yerli oyuncuların ağırlıkta olduğu bir çok yemek organize edilirken, bu kez ilk defa tüm futbolcular böyle bir yemekte toplanıp sosyal medyadan da takım halinde fotoğraflar paylaşıp adeta düşman çatlattılar.

Başta yabancı futbolcular olmak üzere tüm yıldızların bu etkinlikten büyük bir keyif aldığı öğrenilirken, kendi aralarında yaptıkları durum değerlendirmesinde şu ifadeleri kullandılar:
"Daha önce oynadığımız takımlarda birkaç arkadaş yemek yenirdi ancak kulüp organizasyonlarının dışında toplu halde böyle etkinlikler düzenlenmemişti. İşte şimdi takım olduk."