'Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekirdi'

Süper Lig'de, sahasında Fenerbahçe'yle 1-1 berabere kalan Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'da teknik direktör Osman Özdemir, "Fenerbahçe maçını üç puanla bitirmemiz gerekirdi" dedi.

ANKARA - Süper Lig'de, sahasında Fenerbahçe'yle 1-1 berabere kalan Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'da teknik direktör Osman Özdemir, "Fenerbahçe maçını üç puanla bitirmemiz gerekirdi" dedi. Özdemir, futbolda bir gerçek bulunduğunu, bunun da skor olduğunu belirterek, "Fenerbahçe karşısında sevindirici olan güzel futbol oynamamız. Ancak bunu skora yansıtamadık. O maçtaki futbolla oyuncularım kamuoyunun dikkatini çekti" diye konuştu.
Fenerbahçe karşısında ilk 11'de forma şansı bulan İbrahim Şahin ise rakiplerinden çekinmediklerini belirterek, "Fenerbahçe maçı bizim için bir çıkış maçıydı" dedi. İbrahim Şahin, Roberto Carlos karşısında oynamanın kendisini heyecanlandırdığını vurgulayarak, "Maç başında heyecanlıydım, ancak maç başlayınca bu heyecan gitti. Çünkü adamı daha dün televizyondan Real Madrid kadrosunda izliyorsunuz, daha sonra karşınızda yer alıyor. Tabii ki heyecan vardı" şeklinde konuştu. (Spor Servisi)