Fener'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda Gaziantepspor ile yarın yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına dünkü antrenmanla başladı. Antrenmandan önce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın coşkusunu yaşayan Sarı-Lacivertlilerde...

İSTANBUL - Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda Gaziantepspor ile yarın yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına dünkü antrenmanla başladı. Antrenmandan önce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın coşkusunu yaşayan Sarı-Lacivertlilerde ellerine Türk bayrakları alan tüm oyuncular ile teknik heyet, bu bayrakları sallayarak bir süre basın mensuplarına poz verdiler. Öte yandan, futbolculardan Tümer, Aurelio ve Volkan Demirel'in bu akşam Çankaya Köşkü'nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün vereceği resepsiyona katılacakları bildirildi. Futbolcular, resepsiyon sonrası akşam tekrar İstanbul'a dönecek.
Alex topla çalıştı
Sağ kasığındaki ağrı nedeniyle tedavi olan Alex dün ilk kez antrenör Önder Özen ile birlikte takımdan ayrı olarak topla çalışırken, sakatlığı nedeniyle ülkesinde tedavi olan Sırp futbolcu Kejman ise çalışmada yer almadı. Teknik direktör Zico'nun Gaziantepspor maçında şans vereceğini açıkladığı yedek futbolcularla, PAF takımını karşı karşıya getiren maçsa yedek kadronun 7-0'lık üstünlüğüyle tamamlandı. Fenerbahçe'de Gaziantepspor maçı hazırlıkları, bugün basına kapalı olarak gerçekleştirilecek antrenmanla tamamlanacak. (aa, Spor Servisi)