Fener'in gözdesi fanatik Cimbomlu çıktı!

Fener'in gözdesi fanatik Cimbomlu çıktı!
Fener'in gözdesi fanatik Cimbomlu çıktı!
Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için Bursaspor'a 4 milyon euroluk teklif yaptığı Ozan Tufan'ın fanatik bir Galatasaraylı olduğu belirtildi.

Fenerbahçe 'nin 'bonservisi için 4 milyon Euro teklif ettik' açıklamasını yaptığı Bursasporlu Ozan Tufan, Galatasaray taraftarı çıktı. Ozan, 22 Nisan 2012'deki Galatasaray-Fenerbahçe maçından önce "Saldır Galatasaray" hashtag'ini paylaştı.

'futbolarena.com'un haberine göre; Fenerbahçe’nin transferi için Bursaspor’a 4 milyon Euro teklif ettiğini açıkladığı, Trabzonspor’un da almak için devrede olduğu Ozan Tufan, Galatasaray taraftarı çıktı.

Bu sezon hem Bursaspor hem de Milli Takım formasıyla gösterdiği performansla transferin gözdesi haline gelen Ozan için Fenerbahçe ve Trabzonspor yarışıyor.

ÖNCE YAZDI, SONRA SİLDİ

Ozan Tufan, resmi twitter adresi olan 'OzanT17' adresinden, 22 Nisan 2012’de yani Bursaspor ile profesyonel sözleşme imzalamadan önce Galatasaray’a destek veren tweetler attı. Ozan, Bursaspor'la sözleşme imzaladıktan sonra bu paylaşımları sildi.

DERBİ GÜNÜ 'SALDIR GALATASARAY'

Ozan’ın 22 Nisan 2012’de “ Bugün günlerden Galatasaray”, “Saldır Galatasaray!” hashtag'lerini paylaşarak Galatasaray’a destek verdiği gün Galatasaray-Fenerbahçe maçı oynanıyordu.

Söz konusu maçta sarı lacivertli takım, ezeli rakibini Ziegler ve Stoch’un golleriyle 2-1 yenmişti. Galatasaray’ın tek golünü ise serbest vuruştan Selçuk İnan atmıştı.

İşte o twitler