Feneruim satış rekoru kırdı

Feneruim satış rekoru kırdı
Feneruim satış rekoru kırdı
Gece yarısı satış rakamlarını alan Başkanvekili Kiğılı, Başkan Yıldırım'a "Rekor kırmışız başkan. 1 milyon dolarlık ürün satmışız" dedi.

Fenerbahçe , dünyanın en zengin 18. kulübü. Sarı-lacivertliler, 126.4 milyon euroluk kârıyla dünya devlerini geride bırakmayı başardı. 2012'de 103.2 milyon euro kâr eden Fenerbahçe, kârını 23 milyon euro artırdığı geçen sezon naklen yayınlardan 43 milyon euro, tribün hasılatından da 27.7 milyon euro gelir elde etti.

Aziz Yıldırım'ın buruk sevinci


İŞTE TARAFTARIN GÜCÜ

Akşam Gazetesi'nden Şener Türkmenoğlu'nun haberine göre; Fenerbahçe'nin en büyük gelir kalemi Fenerium. Sarı-lacivertli kulüp, ürün satışından geçen sezon 55.7 milyon euro kazandı. Taraftarların geçen sezonki takıma katkısı bu sezon da devam ediyor. Bu gerçek Pazar gecesi bir kez daha gözler önüne serildi. Papermoon'daki şampiyonluk yemeği sırasında Başkanvekili Abdullah Kiğılı’nın telefonu çaldı.

FENERBAHÇE'YE KADIN ELİ DEĞDİ

Kiğılı, gür sesiyle “Öyle mi… Müthiş” dedi. Masada bulunan herkes “Ne oluyor?” diye merak etti. Kiğılı, Başkan Aziz Yıldırım'a “Rekor kırmışız başkan. 1 milyon dolarlık ürün satmışız” dedi. 50 bin 537 ile rekor kıran Fenerbahçe'nin kadınları, Fenerium'u da rekora taşıdı.

İKİNCİ KİM
Fenerium "Mayıslar Sizi Olsun, Biz Nisan'da Şampiyonuz"un ardından "Bazı Şeyler Asla Değişmez", "Şampiyon Belli İkinci Kim?" ve "Atam Yolun Yolumuz, Andın Andımızdır" tişörtlerini satışa çıkardı.  

Bağdat Caddesi'nde taraftar gerginliği