Fernandao, Ferhan Doğu mu olmuyor?

Fernandao, Ferhan Doğu mu olmuyor?
Fernandao, Ferhan Doğu mu olmuyor?
Fenarbahçe'nin Brezilya doğumlu oyuncusu Fernandao'nun Türk vatandaşı olup, EURO 2016'da milli takım  formayı giymesi için başlatılan bürokratik süreçte sona gelindi

RADİKAL - Fenerbahçeli Fernandao , Bursaspor’da oynadığı dönemde “Türkiye Milli Takımı’nın formasını giymek rüya gibi bir şey. Bunu çok istiyorum” demişti. Fanatik gazetesinin haberine göre, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, bu fikre sıcak bakıp, bu konudaki düşüncelerini TFF Başkanı Yıldırım Demirören’le paylaştı.

'Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ertelenecek mi?' sorusuna son nokta!

Demirören de Fernandao’nun transfer olmasının ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı arayıp bu konuda destek istedi. Sonunda süreç başladı. Bürokratik işlemler hızla yürütüldü ve bitme aşamasına geldi. Son anda bir aksilik çıkmaması halinde, haber kısa süre içerisinde Fernandao ile paylaşılacak. Fernandao'nun, kamp çalışmaları başlamadan önce Türk vatandaşlığına geçirilmesi planlanıyor. Böylece 28 yaşındaki golcü, Fransa’da düzenlenecek EURO 2016 ’da ‘Ferhan Doğu’ ismiyle Ay-Yıldızlı formayı giyecek...  (Fanatik)

Nani: Pereira ile aram çok iyi