Fernandao kararını verdi

Fernandao kararını verdi
Fernandao kararını verdi
Bursaspor forması altında sergilediği performansla Galatasaray ve Fenerbahçe'nin dikkatini çeken Fernandao, gelen transfer tekliflerini sezon sonunda değerlendirecek.

Jose Fernandao Viana de Santana'nın temsil haklarını elinde bulunduran FIFA Menajeri Eduardo Uram, " Galatasaray ve Fenerbahçe ile görüştüğümüz konusunda yorum yapmayacağım. Henüz konuşmak için çok erken. Sezon sonunda görüşmeye açığız" dedi.

"İKİ KULÜPLE DE SEZON SONUNDA GÖRÜŞEBİLİRİZ"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Uram, "Fernandao şu anda transferi düşünmüyor. Sadece iyi futbol oynamak ve takımına yardımcı olmak istiyor. Bursaspor'da kiralık olarak forma giyiyor. Sezon sonunda kulübü Atletico Paranaense ile oturup konuşacağız. Şunu size net olarak söyleyebilirim; Fernandao, Türkiye 'de oynamak istiyor. Çok mutlu ve kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun. Sezon sonunda Türkiye'de pek çok kulüp onun yeni yazgısı olabilir. Bursaspor'da da çok mutlu. Kulübüne büyük bir saygısı var. Ancak profesyonel dünyadayız ve sezon sonunda en iyisini seçmek için uğraşacağız" ifadelerini kullandı.

Brezilyalı oyuncunun adının Galatasaray ve Fenerbahçe'yle anılması kousunda menajer Uram, "Herkes Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ne kadar büyük kulüpler olduğunu biliyor. Görüşmeye açığız. Sezon sonunda her şey netleşir" şeklinde konuştu.