Fernandes için şok iddia

Fernandes için şok iddia
Fernandes için şok iddia
Sezer-İbrahim kavgası, sadece buzdağının görünen kısmı. Görünmeyen kısmı ise daha vahim.

Beşiktaş 'ta futbolcular Sezer Öztürk ile İbrahim Toraman arasında yumruk yumruğa yaşanan kavganın artçı sarsıntıları sürüyor. Kavga ile ilgili yeni detaylar olayın vehametini ortaya çıkarıyor: Yaşananlar, sadece buzdağının görünen kısmı... Görünmeyen kısmı ise Beşiktaş'ın saha performansını olumsuz yönde etkilemesi muhtemel olasılıkları içeriyor...

Fikret Orman'ın acı günü...


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Tesislerdeki kavgayı ayırmaya gelenler arasında yer alan Portekizli yıldız Manuel Fernandes'in Sezer Öztürk'ten yana tavır koyduğu, hatta İbrahim Toraman'a küfür içerikli çıkışta bulunduğu iddiaları siyah-beyazlı yönetimde şok etkisi yarattı.

AYRINTILI RAPOR İSTENDİ

Camiada Fernandes'in bu tavrı, takımda kamplaşmaya gidişin bir işareti olarak algılanırken, yöneticilerin de aynı yönde kaygıları olduğu öğrenildi. Siyah-beyazlı idarecilerin Fernandes'in olaya karışıp karışmadığını soruşturma kapsamına aldığı ve bu konuda teknik direktör Slaven Bilic ile futbol direktörü Önder Özen'den ayrıntılı bir rapor istedikleri belirtildi.

Sezer Öztürk Beşiktaş'tan forma giyemeden ayrılıyor


'AF' GÜNDEMDEN KALKABİLİR

Rapordan çıkacak sonuç özellikle İbrahim Toraman'ı yakından ilgilendiriyor. Çünkü, yönetim nezdinde birinci dereceden suçlu olarak görülmeyen İbrahim'in tekrar takıma dönme durumu vardı. Eğer yaşananlar doğruysa ve kavganın sadece iki kişi arasında geçmediği raporla teyit edilirse, af konusunun rafa kaldırılması oldukça yüksek bir ihtimal.

CEZA ALACAK MI?

Futbolcuların kavgayı ayırmaya geldiği sırada İbrahim Toraman'a küfür içerikli çıkıştığı ileri sürülen Fernandes'in böyle bir davranışta bulunduğu doğrulanırsa, yönetimin nasıl bir tavır sergileyeceği merakla bekleniyor.

Bilic'ten Terim'e övgü dolu sözler