Fernandes için şok iddialar! Alkol, hayat kadınları, alem...

Fernandes için şok iddialar! Alkol, hayat kadınları, alem...
Fernandes için şok iddialar! Alkol, hayat kadınları, alem...
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Samet Aybaba, Fernandes'i gönderme fırsatının kaçtığını söylerken, yıldız ismin alkol problemi olduğunu iddia etti.

DHA - Samet Aybaba, Kasımpaşa maçında bir taraftarın saldırısına uğrayan Beşiktaş 'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sahaya giren holiganı canlı yayında dışarı attı


Tecrübeli çalıştırıcı, "Geçen yıl Ruslar astronomik paralar teklif ederek Fernandes'i istediler. Yönetime 'Hemen satalım, bir daha bu parayı bulamayız' dedim. Hatta çok da ısrar ettim. Fernandes'in gitmesi halinde elimde onun yerine rahatlıkla dolduracak olan Brezilyalı bir oyuncunun hazır olduğunu bildirdim. Fakat ne yazık ki kabul ettiremedim" ifadelerini kullandı.

Fernandes'in yetenekli, ancak kaprisli olduğunu ve alkole olan bağımlılığı nedeniyle bir türlü takım arkadaşlarıyla uyum içinde çalışamadığını belirten Aybaba, "Genellikle çoğu antrenmana alkollü geliyordu. Ağzının kokusu yüzünden onla eşleşmek istemeyen futbolcu arkadaşlarımız oluyordu. Hepsine göğüs gerdik. Geceleri hayat kadınları ile yaptığı alemler polis kayıtlarına bile geçti. Şimdi yönetim onu gözden çıkardı, ama bedava gidecek. Gitti Beşiktaş'ın paraları. Burayı da herkes atlıyor" diye konuştu.

Almeida'dan 'tekme' özrü!


"YANLIŞ YANLIŞ ÜSTÜNE"

Samet Aybaba, "Geçen sezon devre arasında Pierre Webo'yu istedim. Anlaşmıştık bile. 'Bu kadar parayı veremeyiz' dediler. Adam benim alt katımda oturuyordu. Hüseyin Çapkın'dan bile destek istedim, o da sağolsun bu transferin gerçekleşmesi için bize destek oldu. Ama ne yazık ki almadılar. Sonra sakat Michael Enaromo'yu transfer ettiler. Benim baştan beri istemediğim Sezer Öztürk'e dünyanın parası verildi. Buyrun iki oyuncu da oturuyor. Hatta birisi evden dışarı çıkmıyor" dedi.

İşte yılın spor olayı!