Fernandes ile ipler koptu: Çekip giderse...

Fernandes ile ipler koptu: Çekip giderse...
Fernandes ile ipler koptu: Çekip giderse...
Yeni sözleşme için istediği imza parası nedeniyle tepki çeken Manuel Fernandes ile Beşiktaş arasındaki bağlar kopma noktasına geldi.

ALİ DANAŞ / İSTANBUL (DHA) - Kasımpaşa maçı sonrası sakat olduğunu söyleyerek idmanlara çıkmayan Manuel Fernandes, takımda çok sayıda eksik olmasına rağmen Elazığ maçı kadrosuna da girmedi. Futbol Fenel Direktörü Önder Özen'in, karşılaşma sonrası isim vermeden yıldız futbolcuyu eleştirmesi de Portekizli'nin artık istenmediğinin işareti olarak yorumlandı.

'Neyleyim kutudaki milyon doları, sen şampiyon olmayınca'


TÜRKİYE 'DE HİÇ BİR TAKIMA GİTMESİNE İZİN YOK

Futbol Transfer Komitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Atalay, Manuel Fernandes'in sezon sonunu beklemeden gitmek istemesi durumunda oturup şartları konuşacaklarını söyledi.

Deniz Atalay, "Sezon sonuna kadar bizim kontratlı oyuncumuz. Şu ana kadar önümüze koyduğu bir teklif veya başka somut hiç bir şey yok. 'Sakatım' diyor ve idmanlara çıkmıyor. Devre arasında ayrılmak isterse şartlar konuşulur. Türkiye'de herhangi bir takıma gitmesine hiç bir şekilde izin vermeyiz. Zaten sözleşmesi sezon sonu bitecek bir futbolcuya da kimse para vermek istemez. Menajeri takım arıyor mu aramıyor mu onu da bilmiyoruz. Bize böyle bir şey gelmedi" dedi.

Beşiktaş, seyircisine de kavuştu 3 puana da...


REKOR CEZA : 220 BİN EURO

Kasımpaşa maçında taraftarlar ile girdiği olumsuz diyaloglardan dolayı kesilen 220 bin euroluk para cezası kendisine tebliğ edilen Manuel Fernandes'in, yönetimin bu eleştiri ve karşı atağına nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

Siyah-beyazlı camiada Fernandes ile ilgili konuşulan bir başka konu ise "Her an bavulunu toplayıp çekip giderse hiç şaşırmayız" şeklinde.

SEZON SONUNU BEKLEMEDEN GİTSİN

Beşiktaşlı bazı yöneticiler ise Fernandes'in yurt içinde bir takıma gitmemesi koşulu ile devre arasında sözleşmesinin feshedilmesinden yana. Siyah-beyazlı yöneticiler, böylece hem sıkıntılı bir futbolcudan hem de yarım sezon için ödenecek 1.1 milyon eurodan kurtulacaklarını düşünüyorlar.

Beşiktaş'tan Önder Özen açıklaması