Fernandes sezon sonunda gidiyor

Fernandes sezon sonunda gidiyor
Fernandes sezon sonunda gidiyor
Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Fernandes'in, Rusya'nın Lokomotiv Moskova Kulübü'yle sezon sonu geçerli olmak üzere bir ön anlaşma yaptığı ortaya çıktı.

Moskova'da yaşayan ve Rus kulübü ile çok iyi ilişkileri olan FIFA Menajeri Malik Arutyunov, Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, "Manuel Fernandes, Haziran ayından itibaren Lokomotiv Moskova'nın futbolcusu. Haziran'da Moskova'ya gelecek ve yeni takımıyla çalışmalara başlayacak. Benim kulüp içerisinde edindiğim izlenimim bu" dedi.

Fernandes'den Ronaldo'ya gönderme


"12 MİLYON EURO'YU KABUL ETMEDİLER, ŞİMDİ BEDELSİZ GİDİYOR"

Rus kulübünün geçen sezon da Beşiktaş 'a Fernandes için teklif yaptığını belirten Arutyunov, "Beşiktaş o zaman satmayı düşünmüyordu. Geçen sezon Beşiktaş'a 10-12 milyon Euro teklifte bulundular Fernandes için. Beşiktaş, teklifi reddetti. Şimde bedelsiz gidiyor" şeklinde konuştu.

Fernandes için mahkemede transfer iddiası!


3 MİLYON EURO'DAN FAZLA KAZANACAK

Mauel Fernandes'in çok iyi futbolcu olduğunu düşündüğünü ifade eden Malik Arutyunov, "Bence Rus Ligi'nde başarılı olabilir. Emim değilim; ama bildiğim kadarıyla bonuslar hariç Lokomotiv'den yıllık 3 milyon Euro net para kazanacak" dedi.

Fernandes'e tepkiler sürüyor