Fernandes'e ameliyat izni çıkmadı

Fernandes'e ameliyat izni çıkmadı
Fernandes'e ameliyat izni çıkmadı
Siyah-beyazlı kulüp, Portekiz'de milli takım doktoruna tedavi olan Manuel Fernandes'e ameliyat için izin vermedi.

İSTABUL - Beşiktaş , Kayserispor maçının hazırlıklarını bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü. Denge, kuvvet ve kondisyon çalışması yapan siyah-beyazlılar, idmanın ilk bölümünü salonda gerçekleştirdi. Salonda denge ve kuvvet hareketlerini değişmeli olarak uygulayan futbolcular, sahada istasyon koşuları ve şut çalışmasıyla antrenmanı tamamladı.

İdmana, tedavi ve rehabilitasyon çalışmalarına devam edilen Tomas Sivok, tedavi sonrası bireysel çalışan Filip Holosko, Ersan Gülüm ile tedavi olan Manuel Fernandes ve Atiba Hutchinson katılmadı. Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup ve Dany Nounkeu sahada bireysel ve özel bir çalışma yaptı. Necip Uysal ve Cenk Gönen takımla birlikte çalıştı.

AMELİYAT TALEBİNE RET

Geçen hafta Portekiz'e giderek milli takım doktoruna tedavi olan ve ameliyat olmasına karar verilen Manuel Fernandes'e, Beşiktaş Kulübü'nden onay çıkmadı. Galatasaray maçından bu yana yapılan tedavinin son aşamasına gelindiği ve büyük oranda ameliyata gerek kalmayacağının Fernandes'e bildirilmesi üzerine yıldız futbolcu, Portekiz'e gitmekten şimdilik vazgeçti.

Beşiktaş, Kayserispor maçı hazırlıklarına bugün saat 17:00'de yapacağı antrenmanla devam edecek. Ali DANAŞ (DHA)