Fernandes'e olay sözler!

Fernandes'e olay sözler!
Fernandes'e olay sözler!
Beşiktaş'ta Sezer Öztürk ile kavga ettiği için 6 aydır kadro dışı olan İbrahim Toraman, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Teknik heyetin isteğiyle takımdan uzak tutulduğu ifade edilen İbrahim Toraman, buna karşın teknik direktör Slaven Bilic’in kendisiyle bir sorunu olduğunu düşünmediğini söyledi.

Beşiktaş'tan Sergen Yalçın açıklaması


İşte Beşiktaş kaptanının, Lig TV’ye yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar:
“İlk defa böyle uzun bir ara oldu. O yüzden futbolu özledim. Neden kadroya alınmadığımı bilmiyorum. Şu an geri dönme için ne umudum ne de beklentim var. Ama hâlâ Beşiktaşlı İbrahim Toraman’ım ve kaptanım. Benim baktığım yerden bu olayda affedilme gibi bir durum yok. Ben kendime göre takım menfaati için doğrular yaptım. Sezon bittikten sonra önümüzü hep beraber göreceğiz.

“SEZER’LE HİÇBİR SORUNUMUZ YOK”

“Yurt içi ve dışından konuştuğum yerler oldu. Devre arasında 2-3 yerden teklif geldi. Ama karar veremedim. 10 yıldır buradayım. Bırakıp gitmek kolay gelmiyor insana. Burada beklemek mantıklı geldi.”

“Sakatlıkların olması üzücü tabii ki. Takımda olsaydım katkı sağlardım. ‘feda’ yılında bunun örneğini gördük. Yaptığım işler ortada. Çok emeğim vardı. Üzüldüm orada olamadığım için.”
“Sezer’le aramızda hiçbir sıkıntı yok. Zaten çok da büyük bir olay değildi."

Bilic-Fernandes kapıştı!


“Slaven Bilic, bence iyi birisi ve iyi bir hoca. Oyuncularla diyaloğu iyi. Takıma dönemememde ne gibi bir etkisi olduğunu bilemiyorum. Ama çalıştığımız dönemde hiçbir sorunumuz yoktu. Onun açısından da olduğunu sanmıyorum.”

“Manurl Fernandes’e kulüp çok destek verdi. Taraftar, yönetim, hoca. Bence oyuncuların kendilerinin istemesi lazım. Kendi sorunu var bence."

"Dany’nin tartışılması yanlış. Futbolcu sahaya çıktığında giydiği forma için mücadele eder. Ben futbolcunun art niyetli olduğuna inanmıyorum.” (Milliyet)

Hutchinson'dan Bilic'e övgü