Fernandez gelmiyor!

Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Paris Saint Germain'in hocası Luis Fernandez, Sarı-Lacivertli kulüpte görev yapmayı düşünmediğini söyledi.
Haber: MEHMET ÇİFTÇİ / Arşivi

BARCELONA - Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Paris Saint Germain'in hocası Luis Fernandez, Sarı-Lacivertli kulüpte görev yapmayı düşünmediğini söyledi. Fernandez, İspanya'nın Sport gazetesine verdiği demeçte, Türkiye'den teklif aldığını doğrulayarak, "Ancak aynı şartlar çerçevesinde Yunanistan'dan da teklif aldım. Benim hedefim İspanya. Kariyerime İspanya'da devam etmek istiyorum. Başka ülkelerden gelen teklifler ne kadar cazip olursa olsun düşüncem bu" dedi.
Fransız çalıştırıcı, "Türkler benim Fenerbahçe'de çalışmamı çok istiyor. Yaptıkları teklif de çok güzel. Aynı şekilde Yunanistan'dan da büyük bir kulüp benzer bir teklifte bulundu. Ancak İspanya'dan da teklif aldım. Şu an kimseyle anlaşmadım. Fenerbahçe'ye de hiçbir şekilde, evet demedim. Önümüzdeki günlerde İspanya'dan gelen teklifi değerlendirmeyi düşünüyorum" diye konuştu.