Fernando Muslera için çılgın teklif

Fernando Muslera için çılgın teklif
Fernando Muslera için çılgın teklif
İngiliz basını, Manchester United Kulübü'nün, Galatasaray kalecisi Fernando Muslera için 25 milyon Sterlin'i gözden çıkardığını yazdı. Galatasaray'ın transfer listesindeki Eskişehirsporlu Boffin ise Fenerbahçe maçının kadrosuna alınmadı.

Manchester United'da göreve geldiğinden beri 250 milyon Sterlin'lik transfer yapan teknik direktör Louis van Gaal’in, iki oyuncu daha istediği İngiliz basınında yer aldı. David de Gea’yı Real Madrid’e satmaya hazırlanan ManU, kaleye Sergio Romero’nun yanına bir isim daha almayı planlıyor.

İngiliz basınına göre De Gea’nın Real Madrid’e gitmesi durumunda Kırmızı Şeytanlar’ın kaleci adaylarında ilk sırada Galatasaray ’ın Urugaylı yıldızı Muslera yer alıyor. Van Gaal’in onay verdiği Muslera için 25 milyon Sterlin'in gözden çıkarıldığı ileri sürüldü. ManU’nun savunmaya da Valencia takımından Otamendi’yi almak istediği iddia edildi.

Sercan Yıldırım yeniden Bursaspor'da

BOFFIN KADROYA ALINMADI

Bu arada Galatasaray yönetiminin Fernando Muslera'ya alternatif olarak düşündüğü Eskişehirspor kalecisi Ruud Boffin'de de sürpriz bir gelişme yaşandı. Kırmızı siyahlıların teknik direktörü Michael Skibbe, herhangi bir sakatlığı ya da cezası olmamasına karşın Boffin'i bugün oynanacak Fenerbahçe maçının kadrosuna almadı.

MENAJERDEN İLGİNÇ SÖZLER

Boffin'in menajeri Gunther Thibault, oyuncusunun transferi konusunda, "Boffin, Galatasaray’da oynamaktan gurur duyacağını söylüyor ve çok istekli. İkinci kaleci olarak alınmak isteniyor ama onun yatarak para kazanmaya niyeti yok. Birinci kaleci olmak ve Avrupa ’da kendini kanıtlamak istiyor. Buna da yapabileceği en iyi kulüp Galatasaray” diye konuştu.

PFDK'dan Emre Çolak'a 2 maç ceza