Fethiyespor'a Atatürk cezası mı?

Fethiyespor'a Atatürk cezası mı?
Fethiyespor'a Atatürk cezası mı?
PTT 1. Lig'de mücadele eden Fethiyespor, antrenman sahasının yıkılmasıyla büyük bir şok yaşıyor.

Futbolcuların çalışmalarını sürdürdüğü sahanın adeta bir inşaat bölgesine dönmesi, alanı sportif olarak kullanılamaz hale getirdi. Sahanın Muğla İl Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından spor salonu inşaatı sebebiyle yıkıldığı öğrenildi.

Fethiyespor'dan Çakar'a tazminat davası


Sampiy10.com'un haberine göre; ligde kalmak adına kritik bir süreçten geçen Fethiyespor’da yönetimi, takıma antrenman sahası aramaya başladı.

Fethiyespor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu sahalarının yıkılmasına böyle tepki verdi:
"Sayın Muğla il müdürümüz ve yetkilileri tebik ediyorum. İl spor müdürlüklerinin görevi öncelikle Türk futboluna, Türk sporuna hizmettir. Bu vermiş oldukları hizmeti de kutluyorum(!), tebrik ediyorum. Buyrun çekebilirsiniz antrenman sahasını. Fethiyespor zor durumda. Fethiyespor, Muğla ilini en üst düzeyde temsil eden futbol takımıdır. Bırakın desteği, artık destek falan da istemiyoruz en azından köstek olmasınlar."

Bucaspor'dan En büyük Türk Atatürk tişörtü


PFDK'LIK OLMUŞTU

Fethiyesporlu futbolcular, Fenerbahçe ile oynadığı Ziraat Türkiye Kupası maçının seremonisine 'Yüce Atatürk' yazılı tişörtlerle çıkmıştı. Bunun üzerine Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilen PTT 1. Lig ekibi, ceza almamasına karşın TFF'nin sevk kararı çoğu futbolseveri şaşırtmıştı.

PTT 1. Lig'in milyonerleri