Fevzi Tuncay serbest bırakıldı

Fevzi Tuncay serbest bırakıldı
Fevzi Tuncay serbest bırakıldı
Hapis cezası alan Fevzi Tuncay'ın yardımına efsaneler koştu. Nihat Kahveci, Beşiktaş eski kalecisinin iş isteğinin geri çevrilmesine tepki gösterdi.

Radikal.com.tr - Fevzi Tuncay, boşandığı Eylem Çukuryurt'a nafaka ve boşanma tazminatı taksidini ödeyemediği için hakkında 3 ay hapis cezası verilmesi nedeniyle polis tarafından cezaevine götürüldü. Beşiktaşlı eski milli kaleci, futbol dünyasını şoke eden olaydan bir gün sonra 51 bin TL'lik ilk taksitin yatırmasıyla serbest bırakıldı.

Fevzi Tuncay hapse girdi


NOUMA'DAN YARDIM ÇAĞRISI

Fevzi ile siyah-beyazlı takımda birlikte oynayan Pascal Nouma, twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Fevzi kardeşimin düştüğü duruma çok üzüldüm. Eski futbolcular bir araya gelip yardım etmeli. Ben üstüme düşeni yapmaya hazırım. Bu olaya eski ve yeni yöneticilerin de duyarsız kalmayacağını umuyorum" ifadelerini kullandı.

Siyah-beyazlı taraftarların sevgilisi Nouma, bu mesajlardan kısa süre sonra ise "Arkadaşlar Fevzi ile ilgili yakında iyi haber alacaksınız, şimdilik bu kadar. Ben henüz bir şey yapamadım :( Bekliyorum, ama bir şeyler yapıldığını öğrenmek çok güzel" sözleriyle takipçilerine müjde verdi.

Beşiktaş'ın Ronaldinho planı

NİHAT'TAN YÖNETİME SİTEM

Beşiktaş'ın bir diğer efsanesi Nihat Kahveci ise yönetime 'Bir işi bile çok görüyorlar' siteminde bulundu.

Fevzi Tuncay'ın iş isteğinin geri çevrilmesine tepki gösteren Nihat, twitter üzerinden "Ben para versinler ona demiyorum. Bir işi bile çok görüyorlar. Anlayın işte bu ortamı, bırakınca futbolu kimse yüzünüze bakmaz" mesajı yayımladı.

FEVZİ İÇİN GEREKEN PARA TOPLANDI

Eşinin nafaka parası olan 150 bin TL için hapse giren Fevzi Tuncay için ilk etapta ödenmesi gereken 51 bin TL yatırıldı. Tayfur Havutçu, Rıdvan Dilmen ve Rıza Çalımbay önderliğinde eski futbolcular ile birlikte paranın toplandığı, kalan tutarın ise 2016 yılına kadar 3 bin TL taksitler ile ödeneceği öğrenildi.

"BEŞİKTAŞ SAHİP ÇIKMADI"

Cezaevine götürülmeden önce başından geçen olayları anlatan Fevzi Tuncay, "Bana eski takımım Beşiktaş bile sahip çıkmadı" diye sitem etti.

Toraman'dan yönetime çağrı