Fevzi'nin Beşiktaş mutluluğu

Fevzi'nin Beşiktaş mutluluğu
Fevzi'nin Beşiktaş mutluluğu
Siyah-beyazlı takımın eski kalecisi Fevzi Tuncay, Beşiktaş Kulübü Başkan Fikret Orman ile görüştü.

Ali Danaş / İstanbu (DHA) - Geçtiğimiz hafta eski eşine olan nafaka borcu nedeniyle İzmir 'de cezaevine giren, eski futbolcuların kefaletini ödemesiyle serbest kalan Fevzi Tuncay'a Beşiktaş sahip çıktı.

Oğuzhan'dan Aybaba'ya eleştiri


Başkan Fikret Orman ile Akaretler'deki kulüp 1 saat süren bir görüşme yapan eski kaleci, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Desteğinden dolayı Başkan Orman'a teşekkür eden Fevzi, "Başkanımızın daveti üzerine geldim, kendisi ile görüştük. Her zaman Beşiktaş'ın kapılarının bana açık olduğunu söyledi. Önder Özen ile bir görüşmeleri olacak. Daha sonra görev olarak ne yapmam gerektiği belli olacak. Çalışma programı hazırlanacak. Her şey olumlu, bir sıkıntı yok. Sezon başında Emrah Bey'le görüşmüştüm. O zaman bu sıkıntılardan dolayı gerçekleşmemişti. Şimdi ise farklı bir durum oluştu. Şu an federasyonda görüştüğüm herhangi bir kimse olmadı .O konuda beklemedeyim. Başkanımızla görüştük, bundan sonrasına bakacağız. 10 yıl aradan sonra bu kulübün içine girmek çok farklı geldi. Çok sevindirici ve destekleri için çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Drogba'dan sonra Almeida!