FIBA'da Tekel ve Tuborg aynı grupta

ULEB'in ardından FIBA'da da Erkekler ve Bayanlar Avrupa Kupası eşleşmeleri belli oldu. Almanya'nın Münih kentinde çekilen kuralar sonucu erkeklerde Güney Konferansı'nda yer alan Tekelspor ile Tuborg A grubunda, Fenerbahçe ise B grubunda mücadele edecek. Güney Konferansı'nda eşleşmeler şöyle:

MÜNİH - ULEB'in ardından FIBA'da da Erkekler ve Bayanlar Avrupa Kupası eşleşmeleri belli oldu. Almanya'nın Münih kentinde çekilen kuralar sonucu erkeklerde Güney Konferansı'nda yer alan Tekelspor ile Tuborg A grubunda, Fenerbahçe ise B grubunda mücadele edecek. Güney Konferansı'nda eşleşmeler şöyle:
A GRUBU: Tekelspor (Türkiye), Tuborg (Türkiye), West Petrom (Romanya).
B GRUBU: Fersped Rabotniçki (Makedonya), Asesoft Ploiesti (Romanya), Fenerbahçe (Türkiye).
C GRUBU: ENAD (Kıbrıs Rum Kesimi), Elma Apoel (Kıbrıs Rum Kesimi), Teva Naot Galil Elyon (İsrail).
D GRUBU: Dinamo Bükreş (Romanya), Keravnos Keo (Kıbrıs Rum Kesimi), Pizza Express Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi).
Bayanlar Avrupa Kupası Güney Konferansı'nda da Migrosspor A, Güre Belediyesi B, Küçükköy Belediyesi C, Erdemirspor D grubunda yer aldı. Bayanlardaki eşleşmeler de şöyle:
A GRUBU: Ano Liosia (Yunanistan), Lukoil Neftochimic (Bulgaristan), Migrosspor (Türkiye), Yes Ramat Hasharon (İsrail).
B GRUBU: A.O Astir Exarchion (Yunanistan), Kızılyıldız (Sırbistan Karadağ), Güre Belediyesi (Türkiye), Livas Petrom (Romanya).
C GRUBU: ANC Glyfada (Yunanistan), Kimiko (Makedonya), Küçükköy Belediyesi (Türkiye), Slavia (Bulgaristan). D GRUBU: Acsa Terapia Cluij Napoca (Romanya), Erdemirspor (Türkiye), Sporting Flash 9.61 (Yunanistan), Vojvodina NIS GAS (Sırbistan Karadağ). (Spor Servisi)