Fikret Orman: Başbakan'ın eseri

Fikret Orman: Başbakan'ın eseri
Fikret Orman: Başbakan'ın eseri
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Sayın Erdoğan'ın sağlam desteği ve iradesi olmasıydı, Vodafone Arena'yı bu noktaya getiremezdik" dedi.

Stat konusunda 10 yıl geride olduklarını belirterek, Vodafone Arena'ya verdiği destekten dolayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'a teşekkür eden Fikret Orman, "Şansla gelen başarı şanssızlıkla gider. Kalıcı başarı için altyapının oluşturulması ve stadın bitmesi gerekiyor. Bu konuda Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlam desteği ve iradesi olmasıydı, stadımız bu duruma gelemezdi. Şu anda 350 milyon TL olan gelirimiz, Vodafone Arena devreye girince 550 milyon TL'ye ulaşacak" diye konuştu.

İbrahim Üzülmez sürprizi


RAKİPLERE GÖNDERME

Stat kadar saha için başarının da önemli olduğunu dile getiren Beşiktaş Başkanı, "Biz büyük kulübüz diyorsak. 3. yıldızı takmalıyız. Şu anda en büyük eksiğimiz 10 numara. Gerekli şartlar oluştuğu takdirde transferler gerçekleşecek" dedi.
Sponsorluk ve reklam alanlarında önemli adımlar attıklarını vurgulayan Orman, "Devlet desteğini çekince rakiplerimiz bu konuda sıkıntı yaşamaya başladı" ifadelerini kullandı. (Sabah)

Demba Ba'dan 'kronik sakat' iddiasına yanıt