Fikret Orman: Biz bu gruptan çıkarız

Fikret Orman: Biz bu gruptan çıkarız
Fikret Orman: Biz bu gruptan çıkarız
UEFA Avrupa Ligi grup mücadelesinde Portekiz'den Sporting Lizbon, Rusya'dan Lokomotiv Moskova ve Arnavutluk'tan Skenderbeu takımlarıyla eşleşen Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, kura çekimi sonrası açıklamalarda bulundu.

Başkan  Fikret Orman, UEFA Avrupea Ligi kura çekimi sonrasında yaptığı değerlendirmede, "Rakiplerimizden bir tanesi Portekiz'in bilinen bir ekibi, diğer rakiplerimiz Lokomotiv Moskova ve Arnavutluk takımı Skenderbeu. Biz bu gruptan çıkarız, buna inanıyoruz. Beşiktaş 'ın UEFA Kupası'nı almayı düşünen bir kulüp olarak buralarda başarması lazım. Beşiktaş'ın bu gruptan çıkacak bir kadroya ve camiaya sahip olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Orman, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak ise "Transfer dönemi Pazartesi günü sona erecek. O güne kadar eğer şartlar bizim için uygun olursa transfer yapabiliriz ama yapmaya da biliriz" dedi.

"HER TAKIMI CİDDİYE ALMAK ZORUNDAYIZ"

Beşiktaş'ın dış ilişkiler ve transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, kuranın ardından "Öncelikle hayırlı olsun. Tabiki her kurayı ciddiye almak zorundayız. Skenderbeu dışındaki takımları biliyoruz. Ama Arnavut ekibini çok iyi tanımıyoruz. Rakiplerimizi iyi analiz edip grupta iyi bir derece elde etmek istiyoruz. Hedefimiz gruptan çıkıp, en iyi performansı göstermek. Geçen sene de çok iyi performans gösterdik. Rakiplerimiz ciddiye aldığımız takdirde başarılar elde edebiliriz" ifadelerini kullandı.

Transferde sürprizler olabileceğini söyleyen Torunoğulları, "Şu an görüştüğümüz oyuncular var. Öncelikle bir önlibero arayışımız var. Transferin son günlerinde bazı sürprizler olabilir" dedi.