Fikret Orman, Casillas'ı doğruladı

Fikret Orman, Casillas'ı doğruladı
Fikret Orman, Casillas'ı doğruladı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, dünyaca ünlü kaleci Iker Casillas ile ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı.

David de Gea iddiaları sonrası Real Madrid’le yol ayrımına gelen efsane kaleci Iker Casillas için Beşiktaş ’ın da devrede olduğu haberleri, Türkiye ’de transfer gündemine bomba gibi düşmüştü. Kimilerine ‘Yok artık’ dedirten gelişmeyi Kulüp Başkanı Fikret Orman ilk ağızdan anlattı.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Casillas’ın transfer gündemine geldiğini belirten Orman, “Casillas menajerler kanalıyla bize teklif edildi. Fiyat konusunda bir araştırma yaptık. Real Madrid’den aldığıyla (6 milyon Euro ) kıyaslanmayacak bir rakama imza attırabileceğimiz bilgisi geldi” dedi.

"KÖTÜ ÖRNEKLER VAR"

Transfere temkinli yaklaştıklarının altını çizen Orman, “Kariyerinde 3 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bulunan, İspanya Milli Takımı ve Real Madrid’in kalesini yıllardır koruyan bir oyuncunun kalitesi tartışılmaz. Ancak Casillas bir futbolcunun elde edebileceği tüm başarıları yakalamış, doymuş bir isim. Önümüzde Quaresma, Guti gibi örnekler varken bizim için risk teşkil ederdi. Hocamız kamp döneminde kalecilerimize bakacak. Eğer bir transfer talebi olursa, başarıya aç, oynamayı isteyen bir kaleci alabiliriz” ifadelerini kullandı.