Fikret Orman stada alınmadı!

Fikret Orman stada alınmadı!
Fikret Orman stada alınmadı!
UEFA Avrupa Ligi H Grubu ilk maçında bu akşam Arnavutluk temsilcisi Skenderbeu ile deplasmanda yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayan Beşiktaş'ta Kulüp Başkanı Fikret Orman, maçın oynanacağı stada girmek için sıkıntı yaşadı.

Siyah-beyazlı ekip, Skenderbeu karşılaşması öncesi son antrenmanını, Tiran’daki Kemal Stafa Stadı’nda, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yaparken, çalışmanın ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık tutuldu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idmanda siyah-beyazlı futbolcuların, basına kapalı bölümde yarınki maçın taktik provasını yaptığı belirtildi.

Andreas Beck'ten şaşırtan tweet

Beşiktaş ’ın antrenmanını izlemek isteyen Kulüp Başkanı Fikret Orman, idmanın yapıldığı stada girişte sıkıntı yaşadı. Antrenman başladıktan sonra stada gelen Orman, kapıda bekleyen güvenlik görevlilerinin kendisini tanımaması ve İngilizce bilmemeleri nedeniyle içeri girmek için kısa süre beklemek zorunda kaldı.

Siyah-beyazlı kulübün 1 numarası, tercümanların devreye girmesi ve güvenlik görevlilerinin bilgilendirmesinin ardından stada girerek antrenmanı izledi. (AA)

Beşiktaş'ın Skenderbeu maçı kadrosu