Fikret Orman'a niyet, basına kısmet!

Fikret Orman'a niyet, basına kısmet!
Fikret Orman'a niyet, basına kısmet!
Beşiktaş'ın geçen yıl teknik direktörlüğünü yapan Samet Aybaba'nın, Kulüp Başkanı Fikret Orman'a açtığı 100 bin liralık maddi-manevi tazminat davası yön değiştirdi.

İSTANBUL Beşiktaş ’ın geçen yıl teknik direktörlüğünü yapan Samet Aybaba'nın, Kulüp Başkanı Fikret Orman'a açtığı 100 bin liralık maddi-manevi tazminat davası yön değiştirdi.

Başkan Fikret Orman'ın dün mahkemeye giden müvekkili, davanın seyrine bakan hâkime, "Beşiktaş Kulübü Başkanlığı bu tip teknik direktörünü küçültecek herhangi bir sözlü tasarrufta bulunmamıştır. Kamuoyunun bilgisi dahilindedir ki Sayın Fikret Orman'ın bugüne kadar hiç bir söylemi kendisi tarafından inkar edilmeyecek hatta adliyeye intikal etmeyecek bir biçimde seyretmektedir" ifadesini verince Samet Aybaba bu kez söz konusu haberi yazan muhabire ve o haberin kuruluşuna dava açacağını belirtti.

Samet Aybaba; "Ben de Sayın Başkan'ın böyle bir söylemde bulunmayacağını bile bile ve içim kan ağlayarak o davayı açmıştım. Gerçekler yavaş yavaş su yüzüne çıkıyor. Herkes haddini bilecek, her medya çalışanı da sorumluğunu” dedi. (DHA)